Pages

CLOUD SPECIALIST

Keressük a szuper képességekkel ellátott, Microsoft Felhő technológiákkal foglalkozó szakemberünket.

Közel 20 éves tapasztalattal vagyunk jelen a magyar és nemzetközi IT piacon. Hipersebességgel fejlődünk és hosszútávra tervezünk, ezért szeretnénk bővíteni a csapatunkat. IT üzletágunk számára keresünk új csapattársat, és itt jössz a képbe TE!

FŐBB FELADATAID:

    • Értékesítők és rendszergazdák technikai támogatása
    • Aktív részvétel a műszaki megoldási javaslatok kialakításában
    • Technológiai dokumentáció készítése a projektek számára
    • Tudásod folyamatos mélyítése az aktuális Microsoft technológiákkal kapcsolatban
    • Technikai bemutatók összeállítása és prezentálása nekünk és az ügyfelek számára
    • Segítség a rendszergazdai feladatok ellátásában

SZÜKSÉGES KÉPESSÉGEK, TAPASZTALATOK:

  • Minimum 1 éves IT munkakörben szerzett tapasztalat
  • Cloud termékek, technológiák ismerete (Azure, Office 365)
  • Microsoft Windows 7/8/10 termékek ismerete
  • Microsoft Office 2013/2016 termékek ismerete
  • A következükben is van egy kis tájékozottság, tapasztalat: Windows Server, Hyper-V, Active Directory, Exchange Server, Skype for Business

ELŐNYT JELENT, HA VAN:

    • Középszintű szakmai angol nyelvtudásod
    • B kategóriás jogosítványod
    • Vannak Microsoft szakirányos vizsgáid (MCP)
    • Microsoft technológián alapuló bevezetési projektekben szerzett tapasztalat
    • Van magabiztos gyakorlati tudás felhős termékek és technológiák kapcsán: Office 365, Azure, EMS, stb.

AMIT MI NYÚJTUNK A SIKEREIDHEZ:

  • Z és R elmélet alapú vezetést
  • Versenyképes bért és juttatási csomagot (díjak, jutalmak, célprémiumok)
  • Modern és barátságos környezet, közel a természethez, fantasztikus terasszal
  • Kihívást jelentő, változatos munkavégzést, különféle technológiai megoldásokkal
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget, stabil és dinamikusan fejlődő vállalatunknál
  • Fiatal és motivált csapatban való együttműködést
  • Modern, irodai eszközöket (Notebook, iPhone + előfizetés)
  • Korlátlan kávét

Jelentkezz az alábbi űrlap kitöltésével, és önéletrajzod feltöltésével!

manus_small_2