Pages

rakéta

Támogatás

qodef-team-image
ibacsa@infosector.hu
Bacsa István
qodef-team-image
csbozoki@infosector.hu
Bozóki Csaba
qodef-team-image
ddinnyes@infosector.hu
Dinnyés Dávid
qodef-team-image
ahegedus@infosector.hu
Hegedűs Ágnes Szabina
qodef-team-image
ahuber@infosector.hu
Húber András
qodef-team-image
kkapcsos@infosector.hu
Kapcsos Krisztián
qodef-team-image
rkoller@infosector.hu
Koller Roland
qodef-team-image
tkocze@infosector.hu
Kóczé Tibor
qodef-team-image
zslenard@infosector.hu
Lénárd Zsolt
qodef-team-image
jmatli@infosector.hu
Matli József
qodef-team-image
dsipeki@infosector.hu
Sipeki Dániel
qodef-team-image
bschlenker@infosector.hu
Schlenker Bálint
qodef-team-image
ltornai@infosector.hu
Tornai László

Kereskedelem és marketing

qodef-team-image
kcsucs@infosector.hu
Csúcs Károly
qodef-team-image
szcsucs@infosector.hu
Csúcs Szilvia
qodef-team-image
apek@infosector.hu
Pék András
qodef-team-image
mracz@infosector.hu
Rácz Mihály

Vezetőség

qodef-team-image
agungl@infosector.hu
Gungl Ágoston
qodef-team-image
omandli@infosector.hu
Mándli Orsolya
qodef-team-image
tpek@infosector.hu
Pék Tamás

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatóak a böngésző beállításaiban.

Privacy Settings saved!
Adatvédelmi beállítások

Amikor meglátogat egy weboldalt, az adatokat tárolhat a számítógépén. Ezen cookie-k (sütik) kezeléséről itt olvashat bővebben. Az alábbi kapcsolók elmozgatásával rendelkezik a különböző sütik engedélyezéséről, vagy tiltásáról. A zöld gomb azt jelzi, hogy az adott sütit engedélyezte. Miután bezárta ezt az ablakot, a képernyő bal alsó sarkában található fekete körre kattintva a jövőben bármikor módosíthatja a sütik beállításait.

Alapvetően ahhoz szükségesek, hogy az Infosector oldal jól működjön, lehetővé teszik, hogy mozogjon webhelyünkön és használja a különböző funkciókat. Ezek a sütik nem kapcsolathatóak ki, továbbá nem azonosítanak egyénileg.

A weboldal használatához elengedhetetlenek az alábbi sütik használata.
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

Decline all Services
Accept all Services