fbpx

Csapat

Üzemeltetés

+36 1 800 8115

helpdesk@infosector.hu

qodef-team-image
ggiczy@infosector.hu
Giczy Gergő
qodef-team-image
zgyalog@infosector.hu
Gyalog Zoltán
qodef-team-image
zslenard@infosector.hu
Lénárd Zsolt
qodef-team-image
lmarkus@infosector.hu
Márkus Lajos
qodef-team-image
dsipeki@infosector.hu
Sipeki Dániel
qodef-team-image
aszabo@infosector.hu
Szabó Ádám
qodef-team-image
ltornai@infosector.hu
Tornai László
qodef-team-image
lzajovics@infosector.hu
Zajovics László

Értékesítés

+36 1 800 8114

ertekesites@infosector.hu

Áruforgalom és Online üzletág

+36 1 800 8115

aruforgalom@infosector.hu

domain@infosector.hu

qodef-team-image
apek@infosector.hu
Pék András
qodef-team-image
csbozoki@infosector.hu
Bozóki Csaba

Vezetőség

hello@infosector.hu

qodef-team-image
agungl@infosector.hu
Gungl Ágoston
qodef-team-image
tpek@infosector.hu
Pék Tamás

Pénzügy

penzugy@infosector.hu

qodef-team-image
omandli@infosector.hu
Mándli Orsolya
qodef-team-image
ipapp@infosector.hu
Papp Ildikó

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatóak a böngésző beállításaiban.

Adatvédelmi beállítások elmentve!
Adatvédelmi beállítások

Amikor meglátogat egy weboldalt, az adatokat tárolhat a számítógépén. Ezen cookie-k (sütik) kezeléséről itt olvashat bővebben. Az alábbi kapcsolók elmozgatásával rendelkezik a különböző sütik engedélyezéséről, vagy tiltásáról. A zöld gomb azt jelzi, hogy az adott sütit engedélyezte. Miután bezárta ezt az ablakot, a képernyő bal alsó sarkában található fekete körre kattintva a jövőben bármikor módosíthatja a sütik beállításait.

Alapvetően ahhoz szükségesek, hogy a weboldalunk meglelően működjön, lehetővé teszik, hogy mozogjon webhelyünkön és használja a különböző funkciókat. Ezek a sütik nem kapcsolathatóak ki, továbbá nem azonosítanak egyénileg.

A weboldal használatához elengedhetetlenek az alábbi sütik használata.
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

Összes tiltása
Összes engedélyezése