Pages

rakéta

Üzemeltetés

+36 1 800 8115

helpdesk@infosector.hu

qodef-team-image
iboc@infosector.hu
Bóc Iván
qodef-team-image
ahuber@infosector.hu
Húber András
qodef-team-image
kkapcsos@infosector.hu
Kapcsos Krisztián
qodef-team-image
rkoller@infosector.hu
Koller Roland
qodef-team-image
zslenard@infosector.hu
Lénárd Zsolt
qodef-team-image
jmatli@infosector.hu
Matli József
qodef-team-image
dsipeki@infosector.hu
Sipeki Dániel
qodef-team-image
gszabo@infosector.hu
Szabó Gábor
qodef-team-image
ltornai@infosector.hu
Tornai László

Áruforgalom

+36 1 800 8115

aruforgalom@infosector.hu

qodef-team-image
csbozoki@infosector.hu
Bozóki Csaba
qodef-team-image
touliczki@infosector.hu
Ouliczki Tamás

Minőségbiztosítás

+36 1 800 8115

helpdesk@infosector.hu

qodef-team-image
tkocze@infosector.hu
Kóczé Tibor

Értékesítés

+36 1 800 8114

ertekesites@infosector.hu

Marketing

+36 1 800 8114

hello@infosector.hu

qodef-team-image
apek@infosector.hu
Pék András
qodef-team-image
kcsucs@infosector.hu
Csúcs Károly

Vezetőség

hello@infosector.hu

qodef-team-image
agungl@infosector.hu
Gungl Ágoston
qodef-team-image
tpek@infosector.hu
Pék Tamás

Pénzügy

penzugy@infosector.hu

qodef-team-image
omandli@infosector.hu
Mándli Orsolya

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatóak a böngésző beállításaiban.

Adatvédelmi beállítások elmentve!
Adatvédelmi beállítások

Amikor meglátogat egy weboldalt, az adatokat tárolhat a számítógépén. Ezen cookie-k (sütik) kezeléséről itt olvashat bővebben. Az alábbi kapcsolók elmozgatásával rendelkezik a különböző sütik engedélyezéséről, vagy tiltásáról. A zöld gomb azt jelzi, hogy az adott sütit engedélyezte. Miután bezárta ezt az ablakot, a képernyő bal alsó sarkában található fekete körre kattintva a jövőben bármikor módosíthatja a sütik beállításait.

Alapvetően ahhoz szükségesek, hogy az Infosector oldal jól működjön, lehetővé teszik, hogy mozogjon webhelyünkön és használja a különböző funkciókat. Ezek a sütik nem kapcsolathatóak ki, továbbá nem azonosítanak egyénileg.

A weboldal használatához elengedhetetlenek az alábbi sütik használata.
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

Összes tiltása
Összes engedélyezése